Níže jsou fotografie z akcí pobočného spolku STG Česká Lípa … kdyby Vás zajímalo, co že to bylo za kousky, tak pod fotkami je seznam akcí, kterých byli účastníky, nebo spoluorganizátory 😉

28. 01. 2020 otužování

Dne 28.1. Naše skupina měla první společné otužování na koupališti ve Sloupu v Čechách. Večer když se setmělo jsme se sešli na parkovišti a šli mimo komfortní zónu. Posílit imunitu a tak se nás sešlo 14 ze skupiny.

08. 02. 2020 Winter spartan sprint Brno

Den před závody jsme dorazili společně do Brna, kde jsme měli poblíž startu ubytování. Celkem nás bylo 18 ze skupiny. Část ze skupiny dělali dobrovolníka, další běželi, měli jsme i zástupce na dětský závod. Společně jsme se podporovali na překážkách a vzájemně si pomáhali abychom zdolali společně všechny překážky. Poté, co jsme doběhli do cíle nám akorát běžely děti a my jsme šli taktéž podpořit na trati.

24. 05. 2020 Běh Novým Oldřichovem

Tohoto dne jsme se jako skupina domluvili a projeli se do Nového Oldřichova na běžecký závod, který se zařazuje do Českolipské běžecké ligy. Celkem nás jelo 6 a mezi námi byl i mladý klučina. Bylo krásné počasí a také byly krásné výsledky všech členů skupiny.

21. 06. 2020 Druhé Soustředění

Naše druhé soustředění bylo v kempu Dolče u Trutnova. Měli jsme to na víkend a náramně jsme si to užili. Bylo nás neuvěřitelných 25 lidí. Dokonce 6 dětí s námi byly. Každý den měla skupina připravený program aby byl plně nabitý celý den. Byly také 2 závody uspořádány trenéry. Také jsme si dali společný výlet na stezku v Oblacích, ale nebylo to tak jednoduché. Trenéři měli píšťalky a za každé písknutí bylo 5 angličáků po celou dobu soustředění.

28. 06. 2020 šnek race Chřibská

Další překážkový závod, tentokrát je to Šnek, což je podobné jako spartan, jen jiné překážky. Tam nás také bylo dost 15 členů ze skupiny. Podpora všech našich závodníků byla neuvěřitelná. Navzájem jsme si pomáhali a taky podporovali.

25. 07. 2020 spartan ultra most 5hodin

Na této akci nás bylo zastoupeno 9 členů a tohle bylo pro některé veliká porce uběhnutých km, než doposud běželi. Tahle akce byla uspořádána tak, že se běžel 7km okruh s překážkami po dobu 5ti hodin museli ubehnout co nejvíce okruhů.

12. 09. 2020 workout tour Děčín

Workout tour je ukázková akce jak to probíhá na spartan závodu. Je tam velká část překážek ze závodu, které si můžou začátečníci vyzkoušet. Tady nás bylo 6.

21. 09. 2020 ukliďme Česko

Naše skupina spolu se spolkem Fortuna in natura z.s uklízeli jsme jižní břeh Novozámeckého rybníka v Zahrádkách. Kde šlo o národní přírodní rezervaci a Hubertovu stezku. Tam se nás sešlo poměrně velká část ze skupiny. Sebralo se hlavně flašky od piva, sklo a také dost igelitu

28. 09. 2020 city cross run Česká Lípa

Českolipský běžecký závod a naše skupina na něm nesměla chybět. Pro někoho to byl boj s hlavou, protože silně pršelo a dost foukalo. Na to jaké byly podmínky tak jsme si vedli skvěle.